Ozan Mühendislik

1994 yılında İstanbul’da kurulan firmamız 2005 yılından itibaren Gemlik’te hizmet vermektedir.

Ozan Mühendislik 15 yılı aşkın süredir Gemlik’te doğalgaz tesisatı , doğalgaz projeleri, kalorifer tesisatı, kombi satışı, kombi montajı ve iklimlendirme alanlarında birçok önemli projeye imza atmıştır. Hakan Tarğıt tarafından kurulan ve halen Gemlik’te hizmet vermeye devam eden Ozan Mühendislik yüzlerce inşaat projesinde başarıyla yer almış ve Gemlik’te binlerce evin doğalgazla buluşmasında rol almıştır. Gemlik’te sayılı güvenilir doğalgaz firmaları arasında yer alan Ozan Mühendislik Gemlik’te kendinden söz ettiren Çakır İnşaat, Recep Aygün İnşaat, Vizyon Yapı, Eker İnşaat, Anadolu İnşaat, Küçük İnşaat gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

Kombi seçiminden doğalgaz tesisatı ve doğalgaz aboneliği gibi konularda birçok bilgiye sitemizden ayrıca bizi telefonla arayarakta bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal projelerinin yanında bireysel doğalgaz tesisat ve proje ihtiyaçlarına da hızlı, sorunsuz ve kaliteli işçilik anlayışıyla hizmet veren Ozan Mühendislik bireysel müşterileri arasında da sürekli tercih ve tavsiye edilen bir firma olmuştur.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza sıfırdan doğalgaz tesisatı ve doğalgaz projeleri dışında mevcut hattınız için kombi satışı ve montajı, eski ya da bozuk kombinizin yerine yeni kombi satışı ve montajı, sıfır aldığınız petekleri olup kombisi olmayan daireleriniz için kombi satışı ve montajı Ozan Mühendislik’te.

Gemlik’te doğalgaz, kombi ve iklimlendirme sistemlerinde kaliteli ürün, uzman işçiliğin adresi Ozan Mühendislik!

Gemlik’te yüzlerce proje ve binlerce evin doğalgaz tesisatına imza atan Ozan Mühendislik olarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla kısa bir sürede doğalgaz tesisatınızı tamamlıyoruz.

Usta işinden genelde çekinilen günümüzde taahhüt ettiği gibi eksiksiz tamamlanan projelerimizde binlerce reeferansa sahibiz. İşin başlangıcından itibaren doğalgaz ve kalorifer tesisatını 3 gün gibi kısa bir sürede tamamlıyor sonrasında projenin onaylanması ve doğalgaz aboneliği ve hattın aktifleştirilmesi gibi işlemlere geçiyoruz.

Siz de Gemlik”te doğalgaz tesisatı konusunda hızlı, güvenilir ve zamanında iş teslimi için Ozan Mühendislik’i tercih edebilirsiz. Ayrıca Gemlik’te kombi satışıyla da hizmetinizdeyiz. Dairenize uygun kombi seçimi ve uygun fiyatlı kombi avantajlarımızda yerinden ve güvenli ürün, hizmet almanın avantajlarından yararlanın. Ozan Mühendislik’te doğalgaz ve kalorifer tesisatı keşfi ücretsiz. Ücretsiz keşif için 0224 513 99 89 telefon numaramızdan randevu talep edebilirsiniz.

Gemlik Doğalgaz hakkında en çok merak edilen konulardan birisi Gemlik Doğalgaz Abonelik ücreti.

Gemlik’te ki sayılı köklü doğalgaz firmalarından olan Ozan Mühendislik size sunduğu ürün ve hizmetlerin yanında güncel abonelik ve haberler hakkında da sizi bilgilendiriyoruz.

  • Her yılbaşında değişen abonelik ücretlerinde Gemlik Doğalgaz Abonelik ücreti şu anda 1380 tl civarındadır.
  • Doğalgaz tesisatı ve abonelik sonrasında gaz kullanabilmek için ayrıca Aksa Doğalgaz’a 790 TL güvence bedeli yatırmanız gerekmektedir.
  • Gemlik Doğalgaz aboneliği hakkında daha fazla bilgi almak için Gemlik Aksa Doğalgaz’a (0224) 513 29 29 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.